Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Zrážka vlakov v Spišskej Novej VsiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zrážka vlakov v Spišskej Novej Vsi
Miesto natočenia:Spišská Nová Ves
Dátum natočenia:Štvrtok 1. apríla 2010 15:00
Dátum vydania:Štvrtok 1. apríla 2010 18:12
Popis videa:Na železničnej stanici v Spišskej Novej Vsi narazil elektrický posunovací rušeň do stojaceho osobného vlaku. Pri zrážke zahynuli traja ľudia, jedného ťažko zraneného previezol vrtuľník do košickej nemocnice. V osobnom vlaku sa ľahšie zranilo 13 ľudí. Väčšina z nich skončila na pozorovaní v nemocniciach v Spišskej Novej Vsi, Krompachoch a Levoči. Príčiny nehody na železnici by mali byť podľa hovorkyne Železníc Slovenskej republiky Martiny Pavlíkovej známe do 30 dní.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.92MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.