Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Zsolt Simon z SMK odchádza najmä kvôli CsákymuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zsolt Simon z SMK odchádza najmä kvôli Csákymu
Miesto natočenia:Ba, NR SR
Dátum natočenia:Utorok 14. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 12:37
Popis videa:Zsolt Simon pomenoval predsedu Strany maďarskej koalície (SMK) Pála Csákyho pri väčšine dôvodov, pre ktoré stranu opúšťa. „Pod vedením Pála Csákyho sa klamstvo v strane stalo pracovnou metódou," konštatoval Simon a dodal, že „v SMK prevládajú ekonomické záujmy predsedu pred záujmami členov v členskej základni a voličov“. Simon ďalej uviedol, že, „rozhodnutia v strane sú prijímané nie demokraticky, ale na základe diktátu predsedu, nie na základe diskusie“.
Súbor a veľkosť:WMV - 36.38MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.